ANASAYFA HAKKIMIZDA EHLİYET SINIFLARI REFERANSLAR E-SINAV ONLINE KAYIT
SINAV SONUÇLARI
EHLİYET RANDEVU EHLİYET HARÇLARI ONLİNE EĞİTİM KAYIT EVRAKLARI SSS İLETİŞİM
Fenerbahçe Sürücü KursuSınav Sonuçları
Fenerbahçe Sürücü KursuSınav Sonuçları
ONLINE EĞİTİM
Online Eğitim Konuları

Trafik Levhaları

Trafik Tanzim İşaretleri

Taşıt Trafiğinin akışının düzenli olarak sağlanabilmesi için konulmuş trafik işaretlerinin ne kadarını tam olarak biliyorsunuz? Ehliyet sınavına girerken hepsi ezberinizdeydi ama?..Hafızanızı tazelemek ve tabii sizin güvenliğiniz için konulmuş kuralları öğrenmek için tıklayın

Tehlike Uyarı İşaretleri

Gevşek malzemeli zeminde otomobiliniz kayabilir veya yolda bir çalışma varsa hızınızı azaltmanız gerekmektedir.İşte yolda karşılaşabileceğiniz bu tarz kötü süprizleri size önceden haber vermek için tehlike uyarı işaretleri konulmuştur.Bize kalırsa hepsini bir kez daha gözden geçirmemizde fayda var

Trafik Bilgi İşaretleri

Yol uzadıkça uzuyor,artık direksiyon sallamaktan kollarınız ağrıdı.Dinlenecek bir yere,yüzünüzü yıkamaya,sıcak bir şeyler içmeye ihtiyacınız var.Karşınıza çıkan tabela size 15 kilometre ileride bir park alanı olduğunu belirtiyor.İşte onun gibi bir çok trafik  bilgi işareti size otoyollarda veya şehir içinde gerekli bilgileri verir.En yakın karakol,hastane,çeşme nerede gideceğiniz yere nekadar kaldı?


Otoyol Bilgi İşaretleri

Otoyolda uyulması gereken kurallarla ilgili tabelalar

Park Levhaları

Aracımızı nerede park edebiliriz, nerede duraklama yapamayız

Gösterge Panosu İşaretleri

Gösterge panosundaki işaretler ne anlama gelir görünce ne yapmalıyız.

EĞİTİM ARAÇLARIMIZ
MercedesA180

Haznedar Şubemizde B sınıfı otomobil ehliyeti eğitimini Mercedes A180 marka araçlarla vermekteyiz. Sürücü adaylarımız direksiyon eğitimi aldığı araçlarla sınava girmektedir. B sınıfı sürücü belgesi ile otomobil ve kamyonet kullanabilirsiniz. B sınıfı ehliyetle M ( Moped 2-3-4-tekerlekli , B1 ( 4 tekerlekli motosiklet ) , F ( Traktör ) kullanabilirsiniz. B sınıfı otomobil ehliyeti alabilmek için 18 yaşını bitirip 19 yaşından gün almak gerekir. B1 sınıfı başvurusu için en az ilköğretim mezunu olmak veya ikinci kademe okuma yazma belgesine sahip olmak gerekir. Fenerbahçe Sürücü Kursları şubelerinden B sınıfı Otomatik vites ehliyeti alabilirsiniz. B sınıfı vitesli ( manuel ) ehiyeti ile hem vitesli hem de otomatik araçları kullanabilirsiniz. Otomatik vites ehliyet ile sadece otomatik vites otomobilleri kullanabilirsiniz.
BMW1.16

Şişli Şubemizde B sınıfı otomobil ehliyetini BMW 1.16 araç filomuzla sürücü kursumuzda eğitim vermekteyiz. Direksiyon sınavlarını da aynı araçlarla yapmaktayız.. . B sınıfı sürücü belgesi ile otomobil ve kamyonet kullanabilirsiniz. B sınıfı ehliyetle M ( Moped 2-3-4-tekerlekli , B1 ( 4 tekerlekli motosiklet ) , F ( Traktör ) kullanabilirsiniz. B sınıfı otomobil ehliyeti yaş şartı;; 18 yaşını bitirip 19 yaşından gün alması gerekir. B1 sınıfı müracatı için en az ilköğretim mezunu olmak veya ikinci kademe okuma yazma belgesine sahip olmak gerekir. Fenerbahçe Sürücü Kursları şubelerinden B sınıfı Otomatik vites ehliyeti alabilirsiniz. B sınıfı vitesli ( manuel ) ehiyeti ile hem vitesli hem de otomatik araçları kullanabilirsiniz. Otomatik vites ehliyet ile otomatik vites otomobilleri kullanabilirsiniz.
Mercedesc180

Şişli Şubemizde B sınıfı otomatik otomobil ehliyetini Mercedes C180 araçlarla, Haznedar şubemizde Toyota C-HR Hybrid ve Toyota Auris araçlarla eğitim vermekteyiz. Direksiyon sınavlarını da aynı araçlarla yapmaktayız.. . B sınıfı otomatik sürücü belgesi ile otomatik olan otomobil ve kamyonetleri kullanabilirsiniz. B sınıfı otomatik ehliyeti M Otomatik ( Moped 2-3-4-tekerlekli , B1 Otomatik ( 4 tekerlekli motosiklet ) , F Otomatik ( Traktör ) kullanabilirsiniz. B sınıfı otomatik otomobil ehliyeti yaş şartı;; 18 yaşını bitirip 19 yaşından gün almış olmak gerekir. B sınıfı otomatik ehliyeti müracatı için en az ilköğretim mezunu olmak veya ikinci kademe okuma yazma belgesine sahip olmak gerekir. Fenerbahçe Sürücü Kursları şubelerinden B sınıfı Otomatik vites ehliyeti alabilirsiniz. Otomatik vites ehliyet ile otomatik vites otomobilleri kullanabilirsiniz.
Suzuki Gladyus

Fenerbahçe Sürücü Kursumuzda A sınıfı motosiklet ehliyetini Suziki Gladius marka motosikletlerle vermekteyiz. A1 veya A2 ehliyetinden 2 yıl tecrübeniz var ise veya 24 yasını doldurmuşsanız A ehliyeti alabilirsiniz.
EĞİTMENLERİMİZ
HAZNEDAR (MERKEZ)
ŞİŞLİ
Otomobil Eğitmeni

Hülya Kaya

.
Otomobil Eğitmeni

Ayşe Taşkın

.
Otomobil Eğitmeni

Hatice Kantarcı

.
Motosiklet Eğitmeni

Kerim DAĞLI

.
Otomobil Eğitmeni

Soner Aras

.
Otomobil Eğitmeni

Erol Kaba

.
Otomobil Eğitmeni

Erçin Atılgan

.
Motosiklet Eğitmeni

Emre DURGUN

.
Otomobil Eğitmeni

Filiz Balta

.
Otomobil Eğitmeni

Nihat Usta

.
SSS ( Sıkça Sorulan Sorular )
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum